NLP Eğitimi
19837
post-template-default,single,single-post,postid-19837,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

NLP Eğitimi

NLP Eğitimi

Eğitim İçeriği


NLP Practitoner Sertifika Programı Nedir?

Nörolingustik Programlama, iletişim kurma, kişinin yaşantılarından çıkardıkları sonuçlar, davranışları üstün olarak biçimlendirme ve beyni en iyi kullanma şekillerini araştıran, olumlu değişim ya da üretime odaklanan bir programdır. Nöro, hayatta yaşanılan deneyimlerin beş duyu organı ile algılanış biçimlerini; Lingustik, sözlü ve sözsüz iletişim ve davranış ile düşünceleri yansıtma tarzını temsil eder. Programlama ise zihnimizin iç araçlarını, kullanarak düşünceleri ve iletişimi belirlediğimiz ve istediğimiz hedeflere ulaşacak şekilde düzenlemektir.

21. yüzyılda insanlar birbiri ile her zaman yarış içerisine girmiştir. Bu süreçte kişiler de bir adım öne geçebilmek ve fark edilmek için kendini geliştirmenin yollarını aramaktadır. NLP, kişinin fark edilme arzusu ile kendini geliştirmesinde ve kişisel gelişimini tamamlamasında fayda sağlar ve kişinin arzularını yerine getirmeye çalışır.

Hayatınızda geçmişte bırakamadığınız pişmanlıklarınız varsa, iş yaşamında ya da sosyal hayatta mutlu ve başarılı bir birey olamadığınızı düşünüyorsanız, iletişim kurmakta güçlük çekiyorsanız, kendinizi toplum içerisinde düzgün ifade edemediğinizi düşünüyorsanız, kendinize zarar verecek alışkanlıklar edinerek bağımlı hale geldiyseniz, NLP Practitoner Sertifika Programı tüm bu sorunlara olumlu dönütler alacağınız bir yaşam biçimi vaat etmektedir.

NLP Practitoner Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

Koçluk hizmeti vermek isteyenler,

Kendi içinde denge ve bütünlük sağlayarak bilişsel rahatlama yaşamak isteyenler,

Yaşamını en üst seviyelere çıkarmak isteyenler ve buna engel olan düşüncelere maruz kalan kişiler,

Sağlıklı ve doğru iletişim kurarak düşüncelerini en iyi şekilde yansıtmak isteyenler,

Hayallerine ulaşmak için yollar arayan kişiler bu programa katılabilir.

NLP Practitoner Sertifika Programının Amacı

Bu eğitim kişinin kendisine lider olması için hazırlanmıştır. Davranış Bilimleri Uzmanı Erkan Demir, bu eğitimle hem farkındalık yaratarak kişide değişim ve gelişim sağlamayı, hem de prestijli bir devlet üniversitesi sertifikasıyla bu gelişimi belgeleyerek yaymayı amaçlamaktadır. Bu eğitim tamamen uzaktan eğitim formatında verilmektedir.

Kişinin asli sorumluluğu kendisinedir. Bu sorumluluk içerisinde daha hafif, daha esnek, daha sağlıklı, her an eylem halinde farkındalığını ve oluşumunu kendi içinde yaşatır. Böylece şirketini, çalışma arkadaşlarını, ailesini, ülkesini, dünyayı değiştirecek hızda olur. Eğitim içeriği “Ne-Neden-Nasıl” formatında interaktif olarak işlenen konulardır.

Bireysel farkındalığı artırmak, yaşamla müzakere sanatını geliştirmek, duygu ve davranışları olumlu geliştirmek, yaşamda daha güçlü ilerlemek, sorunların üstesinden gelebilme becerisini geliştirmek, önce ‘ben’ sonra ‘biz’ olmayı öğrenebilmek. Bu eğitimden sonra hayata bakışınızda, liderlik anlayışınızda ve aldığınız kararlarda başarınız artacaktır.

Değişim herkes için bir gereksinimdir ve gelişimi herkes hak eder. Bu eğitim herkes içindir. Herkesin, hangi koşullarda olursa olsun, nerede ve nasıl olursa olsun kendi farkındalığını elde ederek hayatta her alanda başarı elde etmesi için asla kaçırılmaması gereken bir eğitimdir. Bu nedenle bu eğitim alan, koşul, birey, statü farkı gözetmemektedir.

Neler Öğreneceksiniz ?

Önce İnsan

Beynimizi Tanıyalım ve Beyin Testi

NLP Giriş (Algısal Davranış Kontrolü)

Başarı ve Mutluluk Kavramı

Kişisel Gelişim

Hayal Hedef ve Amaç

Duygular Düşünceler Eylemler (Duygu Kontrolü)

Paradigma (Zihin Haritası) Meta Program

Kişilik Karakter ve Alışkanlıklar

Etkili (Hipnotik) İletişim

İnsan İlişkileri

Kendini Tanımaya Hazır Mısın?

Mutluluğun Püf Noktalar ve Sen O Ben

4MUM Kartalın Yeniden Doğuşu

Eğitim Detayları

Ücretli

Eğitim Yeri:
Online Eğitim

Eğitim Süresi: