Profesyonel İletişim Teknikleri Eğitimi - İstanbul Arel Üniversitesi
19840
post-template-default,single,single-post,postid-19840,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-20422

Profesyonel İletişim Teknikleri Eğitimi

Profesyonel İletişim Teknikleri Eğitimi

Eğitim İçeriği


Profesyonel İletişim Teknikleri; İnsanoğlu yaşamı boyunca etkili iletişim kurmanın yollarını arayarak başarılı olmayı amaçlar.

Profesyonel İletişim Teknikleri bilim insanları ile geliştirilmiş en son insan tanıma, kişilik analizi ve zihin okuma teknikleri ile harmanlanmış halde kullanılan eğitimdir. İş ve sosyal hayat içerisinde başarıya ulaşmak ve iletişimi güçlendirmek için gerekli görülmektedir. Profesyonel yaşamda gereksinim duyulan etkili iletişim teknikleri içerisinde iletişim kurmak ve anlatılacak olanı doğru aktarmak oldukça önemlidir.

İçinde bulunda bulunduğumuz yüzyıla uygun çarpıcı ve ilgi çekici sunumlar hazırlama ve etkili konuşma yapabilme becerisi yüksek olan kişi, kendini rakiplerinden birçok adım öteye taşımaktadır.

Profesyonel İletişim Teknikleri dersi sadece etkili iletişim, beden dili gibi klasik iletişim teknikleri dışında hipnotik iletişim, sinergoloji ve beden dili bir bütün halinde orijinal ve profesyonel şekildedir.

Eğitimin Amacı

Profesyonel İletişim Teknikleri;

  • İletişim sadece sözlü ve sözsüz iletişim yöntemlerinden ibaret değildir. İnsanı okuma ve tanıma sanatı ile birlikte yanlış zihin haritalarının değişmesi ve zenginleştirilmesi,
  • Kişinin psikolojisi ve kültürel etmenlerin kattığı değerler doğrultusunda iletişimi güçlendirmeyi,
  • Profesyonel anlamda iş yapan kişinin duygu durumlarını kontrol ederek doğru kararlar verebilmesini,
  • Etkili yazı (mektup, makale, resmi evrak vb.) ve kişiler arası iletişim yöntemlerini geliştirmeyi,
  • Çalışma kalitesini arttırarak ulaşmak istenilen hedeflere emin adımlar ile yürümeyi amaçlamaktadır.

Eğitim Detayları

Ücretli

Eğitim Yeri:
Online Eğitim

Eğitim Süresi: