04 Mar Sağlıkçılar İçin Almanca Kursu
![](https://sem.arel.edu.tr/wp-content/uploads/2022/03/almanca_kurs.jpg)
Sağlıkçılar için Almanca Dil Kursu DMW Uluslararası Diplomatlar Birliği iş birliği ile başlıyor. Programa katılan ve kurları başarı ile tamamlayan adaylara ücretsiz yurtdışı danışmanlık ve yönlendirme yapılacaktır.
Programın Amacı;
Almanca Eğitiminde; başlangıç, orta ve ileri düzey olmak üzere toplam (A1-A2-B1-B2) 4 kur eğitim olanağı mevcuttur. Kurs boyunca alınan eğitimlerle, hem okumayı hem anlamayı hem de yazmayı en üst seviyede öğrenilmiş olması hedeflenmektedir. Kurların %80 devam zorunluluğu vardır. Kur sonunda sınavda başarılı olan öğrencilerimize, İstanbul Arel Üniversitesi Rektörlük Onaylı Sertifika verilmektedir.
Sertifika Hakkında: Rektörlük Onaylı ve E-Devlet’te Sorgulanabilen Eğitim Sertifikası Verilecektir.
Ödeme Bilgileri:
Kredi Kartına taksit imkanı Banka EFT veya Havale
Banka Hesap Numarası:
T.C. İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ
Sefaköy Ticari Yapıkredi Bankası IBAN Numarası:
TR33 0006 7010 0000 0078 5211 01
Ödeme yapılırken açıklama kısmına;
EĞİTİM ADI – T.C. KİMLİK NO – AD SOYAD yazılması gerekmektedir.
Eğitim Detayları Hakkında:
Şerife KILIÇTAŞ serifekilictas@arel.edu.tr – arelsem@arel.edu.tr
0531 501 58 09 – 0850 850 27 35 (2316)